Quantcast

Apartament funksional 1+1

Reference Number
RF129083
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartament funksional 1+1
Tipi
1+1
Lot Size
65 m
Elevator
No
Additional information
Description
Per te gjitha familjet e reja te cilat duan nje apartament te vogel dhe komod tek kompleksi rezidencial “Port View” ne Durres shitet apartament 1+1, I pozicionuar ne katin e trete banim, me siperfaqe 64.7 m2 dhe me orientim nga jugu dhe nga lindja. Apartamenti eshte i organizuar me një dhome gjumi, një dhomë dite, një tualet dhe nje ballkon. Dhoma e dites e cila eshte e bollshme dhe përfshin aneksin e gatimit, ngrënien dhe dhomën e ndenjes dhe ka akses ne ballkon. Nje apartament ku mund te ndertoni shtepine e endrrave tuaja.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2324 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind