Quantcast

Apartament funksional 2+1

Reference Number
RF975351
Location
State
Albania
Address
Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini
Contact
0696011381
Title
Apartament funksional 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
99.9 m
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te banimit me orientim nga jugu, lindja dhe perendimi. Ka një siperfaqe prej 99.9 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me vetrate xhami me pamje nga qyteti. Ambjenti i gatimit dhe ngrenies eshte i vecuar. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit. Dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit dhe nga rruga. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2579 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind