Quantcast

Apartament me 2+1 me siperfaqe te vogel.

Reference Number
RF870073
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartament me 2+1 me siperfaqe te vogel.
Tipi
2+1
Lot Size
88 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezidencial Port View ne Durres, I vendosur ne nje nga pikat me strategjike te ketij qyteti. Apartamenti ka nje orintim lindje dhe jug-lindje me nje siperfaqe 88 m2 dhe ndodhet ne katin e katert banim. Aartamenti ju ofron nje ambient funksional dhe komod te organizuar me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie te perbashket, 2 tualete ku njeri eshte me dritare. Dhoma e ndenjes aksesohet nga nje ballkon I madh
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2036 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind