Quantcast

Apartament me organizim perfekt & çmim okazion

Reference Number
RF699916
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament me organizim perfekt & çmim okazion
Tipi
2+1
Lot Size
91 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 2+1, i pozicionuar ne katin e dytë, është racional dhe me orientim nga veriu.
Dhoma e ditës përfshin gatimin ngrënien dhe ndenjen. Njëkohësisht nga këtu bëhet edhe shpërndarja për në dhomat e gjumit.
Dhomës matrimoniale i jepet prioritet dhe më tepër intimitet duke i krijuar mundësinë e tualetit brenda dhe dalje në ballkon.
Tualeti i dytë shfrytëzohet nga zona e ditës dhe dhoma e fëmijëve. Kjo dhomë akomodon minimalisht 2 fëmijë.
Një apartament I dëshiruar për shumë familje.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4640 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind