Quantcast

Apartament me pamje nga deti

Reference Number
RF262777
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartament me pamje nga deti
Tipi
1+1
Lot Size
60 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet në kompleksin "PORT VIEW", buzë unazës Durrës (Kryqëzimi i rrugës "Stefan Kaculini" me rrugën "Adria"). Ai eshte i pozicionuar ne katin e trete te banimit me orientim nga perendimi. Ka një siperfaqe prej 60.1 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi te vecuar dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marri sa me shume drite. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
Kompleksi rezidencial "PORT VIEW" ndodhet ne nje zone te qete, ambjent familjar me hapesira te gjelbra dhe clodhese, shume prane kopshtit te femijeve, shkolles dhe parkut te qytetit. Pozicioni i tij ben qe te kete afer pika kyce si porti, plazhi, stacioni i trenit, tregu dhe institucione te tjera shteterore. Ne kete kompleks do te perdoren teknologjite me te reja te inxhinierise se ndertimit duke bashkepunuar me me te miret ne kete fushe, brenda dhe jashte vendit.
Çmimi i diskutueshëm në varësi të mënyrës së pagesës
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 4602 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind