Quantcast

Apartament ne Durres, 500 larg stacionit te trenit

Reference Number
RF846599
Title
Apartament ne Durres, 500 larg stacionit te trenit
Lot Size
89 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin pare te banimit te kompleksit Rezidencial Port View ne Durres, me orientim te dyanshem nga jugu, lindja dhe perendimi. Ka një siperfaqe prej 89 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie me vete dhe te ajrosur, ka nje dritare te madhe. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur dhe aksesohet nga dhoma e ndenjes. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2954 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind