Quantcast

Apartament prane 21 Dhjetorit

€ 1.22 .000,00
 • 200.5 m
Reference Number
RF128654
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament prane 21 Dhjetorit
Tipi
2+1
Lot Size
200.5 m
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament i pozicionuar në katin e 10-të, i cili përmban në vetvete një verandë tërësisht të veçantë që të lejon soditjen e peizazhit të malit të Dajtit, qëndrimin në të për orë relaksuese apo festa me familjarë e miq.
Organizimi planimetrik i brendshëm është shumë i mirë dhe hapësirat dinamike lejojnë mundësi të ndryshme mobilimi.
Zona e ditës ka orientim nga jug-lindja dhe komunikim me verandën.
Ndriçimi e ventilimi janë natyral dhe në parametra optimale.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2620 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind