Quantcast

Apartament shume funksional 2+1.

Reference Number
RF195341
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartament shume funksional 2+1.
Tipi
2+1
Lot Size
101 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te banimit me orientim nga perendimi. Ka një siperfaqe prej 101.2 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur dhe aksesohet nga dhoma e ndenjes. Dhoma e gjumit matrimoniale ka nje tualet te brendshem. Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje depo te vogel ne koridor per te ruajtur gjerat qe i perdorni rralle, qe te shmangni rremujen ne shtepine tuaj. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 1926 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind