Quantcast

Apartament super komod 2+1 tek Port View!

Reference Number
RF208621
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartament super komod 2+1 tek Port View!
Tipi
2+1
Lot Size
105 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti B22
Tek Kompleksi Rezidencial Port View, I ndertuar ne nje nga pikat me strategjike te qytetit te Durresit, vetem 500 m larg stacionit te trenit shitet apartament 2+1, ne katin e dyte te banimit, me siperfaqe 105 m2 dhe me orientim nga perendimi. Apartamenti eshte I organizuar ne menyre shume funksionale, ka dhomen e ndenjes e cila perfshin ambientin e gatimit dhe te ngrnies gjithashtu ka edhe dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka nje tualet me dritare dhe nje ballkon ne formen e llozhes. Dhomat jane te ndara nga nje korridor ne te cilin ndodhet edhe tualeti tjeter. Te gjitha hapesirat jane ne forme te rregullt kuadratike duke e bere ambientin shume te thjeshte per tu arreduar.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2005 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind