Apartamente te rejane ne shitje

€ 85.000
Reference Number
RF203356
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.7
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0682029807
Title
Apartamente te rejane ne shitje
Tipi
2+1
Lot Size
107.70 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti është I organizuar me dy dhoma gjumi, një dhomë dite, dy tualete dhe një ballkon. Hyrja bëhet në një korridor të përmbledhur I cili ndahet në një korridor dytësor që distancon ambjentin e përbashkët nga ai i natës. Dhoma e ditës përfshin ambjentin e gatimit dhe ka dalje në ballkon. Ambjentet kanë hapesira optimale, ajërim dhe ndricim natyral.
Eksperienca jonë ka bërë që tju ofrojmë një shërbim të rregullt administrimi dhe punime me standarte të larta.
Punimet përfundojnë së shpejti, kështu që duhet të nxitoni të na kontaktoni, për ta përshtatur apartamentin sipas shijeve tuaja. Dergoni sms ne nr 0682029807
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3967 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.7, Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind