Apartamente te rejane ne shitje 2+1

€ 94.000
Reference Number
RF688103
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.7
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0682029807
Title
Apartamente te rejane ne shitje 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
125.30 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartament 2+1 me një orientim Veri-Perendim Jug-Lindje orientim I cili ben të mundur nje ventilim te mire te apartamentit. Ndodhet në një zonë ku mbizotëron qetësia dhe gjelbërimi me një arkitekturë te veçantë.
Dhoma e ndenjes është e organizuar së bashku me gatimin dhe ngrënien me një ballkon të orientuar nga jugu I cili ofron nje pamje te kendshme. Dy dhomat e gjumit lidhen me nje koridor nga ku behet shperndarja e hapsirave. Dhoma matrimoniale ka nje tualet me ndricim natyal. Dergoni sms ne nr 0682029807
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4003 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.7, Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind