Quantcast

Apartamet 3+1 mjaft komod dhe funksional!

Reference Number
RF654399
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartamet 3+1 mjaft komod dhe funksional!
Tipi
3+1
Lot Size
128 m
Elevator
No
Additional information
Description
Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 127,9 m2 ne kompleksin rezidencial Port View ne Durres.
Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje dhe ambjent gatimi te vecuar dhe te ajrosur. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete, te dy me dritare. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina. Dhoma matrimoniale me siperfaqe 30 m² ka tualet brendshem. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit.
Per ato familje qe dashurojne hapesirat ky eshte apartamenti ideal.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 3323 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind