Quantcast

Blini apartament me keste te vendosura nga ju!

 • 54 m
Reference Number
RF123687
Location
State
Albania
Address
rr. "Idriz Dollaku"
Contact
0694332338
Title
Blini apartament me keste te vendosura nga ju!
Tipi
1+1
Lot Size
54 m
Lot Size
62 m
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Te blesh shtepi me kredi ne banke? JO ME.
Nje enderr qe kthehet ne realitet, ndertoni me ne enderren e familjes se lumtur.
Kane filluar ndertimet e nje objekti banimi dhe sherbimesh 8 dhe 9 kat me nje kat parkim nen toke.
Kompania ofron per te gjithe bleresit kreditimin me interes o%. Cfare dmth kjo?
Cmimi qe ne percaktojme ne kontrate eshte ai qe ju do te na paguani ne total, por menyren si na paguani e zgjidhni ju.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2372 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. "Idriz Dollaku") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind