Quantcast

Edhe gjate gushtit ju perfitoni kuzhinen falas!

Reference Number
RF596844
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Edhe gjate gushtit ju perfitoni kuzhinen falas!
Tipi
2+1
Lot Size
104 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert te banimit me orientim nga jugu dhe lindja. Ka një siperfaqe prej 104.5 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkonet jane te medhenj, te mbyllur dhe aksesohen njeri nga dhoma e ndenjes dhe tjetri nga dhoma e gjumit matrimoniale, e cila ka edhe nje tualet te brendshem. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Kompleksi rezidencial Port View ju ofron ambiente te gjelberuara, shlodhese dhe te qeta per ju dhe familjen tuaj.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2784 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind