Kompleks Banimi dhe Sherbimesh

Reference Number
RF198206
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.4
Address
Rruga Xhanfize Keko prane TV Klan
Contact
0682026775
Title
Kompleks Banimi dhe Sherbimesh
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Kompleks Banimi dhe Sherbimesh
1-7 dhe 8 kate dhe 1-2 kate parkim nentoke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.3
  • Totali votave: 8
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
 • Pyetje

  sa eshte m2?a jane me hipoteke?a ka mundesi pagimi me keste?
  erlind / Mar 08, 2014 10:01
 • Pergjigje

  Erlind aty ke nje nr kontakti beji nje tel per me shume informacione.Faleminderit
  Shpi.al / Mar 09, 2014 17:26
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.4, Rruga Xhanfize Keko prane TV Klan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind