Quantcast

Per ato familje qe dashurojne hapesirat

€ 127,9
Reference Number
RF132021
Location
State
Albania
Address
Rruga e Dibres tek ish shkolla Bashkuar
Contact
0696011381
Title
Per ato familje qe dashurojne hapesirat
Tipi
3+1
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 127,9 m2 ne kompleksin rezidencial Port View ne Durres.
Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje dhe ambjent gatimi te vecuar dhe te ajrosur. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete, te dy me dritare. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina. Dhoma matrimoniale me siperfaqe 30 m² ka tualet brendshem. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit.
Per ato familje qe dashurojne hapesirat ky eshte apartamenti ideal.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 3084 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Dibres tek ish shkolla Bashkuar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind