Quantcast

Per nje familje te re, apartamenti ideal eshte ky!

Reference Number
RF716017
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Per nje familje te re, apartamenti ideal eshte ky!
Tipi
1+1
Lot Size
60 m
Elevator
No
Additional information
Description
Për familjet e reja, për këdo që kërkon të blejë një shtëpi të dytë apo për të gjithë ata që kërkojnë më shumë nga banesa e tyre, PORT VIEW është zgjedhja që ju ofron më të mirën nga një apartament.
Apartament 1+1 I pershatatshem per familjet e reja me siperfaqe 60.7 m2, I vendosur ne hyrjen C te kompleksit ne katin e dyte banim. Apartamenti eshte me forma te rregullta kuadratike duke ju jeluar keshtu nje mobilim te komod, funksional dhe modern.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2344 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind