Quantcast

Port View - Ambient sherbimi

Reference Number
RF206700
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Port View - Ambient sherbimi
Elevator
No
Additional information
Description
Njësia e shërbimit në fjalë është tepër e favorizuar. Sipërfaqja e bollshme dhe vitrina e gjerë me fasade xhami e në drejtim te trotuarit e bëjnë këtë dyqan ideal për biznesin tuaj.
Nxitoni të na kontaktoni. Port View – gjithca keni deshiruar per nje jete me te mire.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2554 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind