Quantcast

Port View, apartament 1+1 shume funksional!

Reference Number
RF129520
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Port View, apartament 1+1 shume funksional!
Tipi
1+1
Lot Size
61 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartament 1+1 me siperfaqe 60.7m2, orientimi veri-perendim.
Apartamenti ka nje nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje e cila ka edhe nje ballkon ne formen e llozhes. Tualeti eshte me aspirim te vecuar. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme per te lejuar futjen e sa me shume drite.
Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e pare banim ne Kompleksin rezidencial “Port View”
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 1975 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind