Quantcast

Port View - apartamenti qe ju deshironi.

Reference Number
RF179786
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Port View - apartamenti qe ju deshironi.
Tipi
2+1
Lot Size
104.5 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartament 2+1 ne katin e pare banim me siperfaqe 104.5 m2, orientimi veri- perendim ne kompleksin rezidencial Port View ne Durres. Apartamenti ka nje sallon te madh me ambient gatimi dhe me nje ballkon, dhomen matrimoniale e cila ka tualet me vete dhe nje ballkon, dhomen e femijeve, nje tualet ne koridor I cili eshte me ndricim natyral. Dritaret jane te medha ne menyre qe te lejojne futjen e drites sa me shume.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 3267 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind