Quantcast

Port View, shume prane portit detar- Ap 2+1

Reference Number
RF368789
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Port View, shume prane portit detar- Ap 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
100 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti ne shitje ndodhet ne kompleksin rezidencial Port View ne Durres, ne nje nga pikat me strategjike te ketij qyteti afer portit dhe vetem 500 m larg stacionit te trenit. Apartamenti eshte 2+1 me siperfaqe 99.9 m ² dhe pozicionohet ne katin e peste banim te kompleksit. Apartamenti ka orientim nga jugu dhe lendja.
Eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete dhe nje ballkon I madh I cili aksesohet njekohesisht nga dhoma e ndenjes dhe nga dhoma e femijeve. Dhoma e ndenjes perfshin aneksin e gatimit, ngrenien, ambientin e ndenjes e ndenjes dhe ka dalje direkt ne ballkon. Ballkoni eshte ne formen e lozhes dhe eshte I mbylur. Njeri nga tualetet ndodhet ne koridor per te patur nje akses te mire nga ambjentet e dites dhe ambjenet e nates dhe tualeti tjeter ndodhet ne dhomen matrimoniale.
Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 3459 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind