Quantcast

Port View - your home

Reference Number
RF145984
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Port View - your home
Tipi
2+1
Lot Size
104 m
Elevator
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe eshte I organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome dite, dy tualete dhe nje ballkon te madh I cili aksesohet nga dhoma e dites dhe dhoma matrimoniale. Dhoma e dites perfshin edhe vendin e gatimit dhe te ngrenies. Njeri tualet aksesohet nga dhoma matrimoniale ndersa tualeti tjeter ndodhet ne koridor dhe eshte me dritare. I gjithe apartamenti ka nje siperfaqe prej 104.4 m2 dhe eshte I shfrytezueshem maksimalisht pasi ka forma te rregullta te cilat mund te mobilohen shume lehte.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte banim dhe eshte i orientuar nga jugu dhe perndimi. Apartamenti ka nje ndricim te ballshem pasi dritaret jane te medha te cilat shkojne deri ne dysheme duke lejuar futjen e drites sa me shume.
Kompleksi Rezidencial “PORT VIEW” Durres ndodhet ne nje nga pikat me strategjike te qytetit.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2225 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind