Quantcast

Shiten apartamente 1+1,sip.60 m2,rr.Pandi Dardha

 • 60 m
Reference Number
RF552649
Location
State
Albania
Address
Rr.Pandi Dardha,prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave
Contact
696037162
Title
Shiten apartamente 1+1,sip.60 m2,rr.Pandi Dardha
Tipi
1+1
Lot Size
60 m
Çmimi m/2
€ 690,00
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Vazhdojne shitjet e Apartamenteve prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave ( 30 m nga karburanti me Kupole Blu )

- APARTAMENTE 1+1 me siperfaqje 60 m2 ,kati 3 dhe 5.
Cmimi 650-690 euro/m2 i diskutueshem

-Dyqani me sip. 245 m2,cmimi 1650 euro/m2 i diskutueshemNese jeni te interesuar ju ofrojme bashkpunimin tone, sipas te gjitha rregullave te tregut.

WEB : www.fafa.al
email: [email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4903 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr.Pandi Dardha,prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind