Quantcast

Shitet 1+1 prane maternitetit te ri

€ 59.520,00
 • 64 m
Reference Number
RF171375
Location
State
Albania
Address
Te brryli prane materitetit te ri
Contact
0694040535
Title
Shitet 1+1 prane maternitetit te ri
Tipi
1+1
Lot Size
64 m
Lot Size
64 m
Çmimi m/2
€ 930,00
Elevator
No
Additional information
Description
Shitet apartament te brryli prane maternitetit te ri.
Aparatementi eshte i tipit 1+1 dhe ka nje siperfaqe prej 64 m2 .
Ne te perfshihen 1 dhome gjumi , 1 koridor, 1 dhome ndenjie 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ne proces ndertimi .
Ka orientim jug-lindje.
Cmimi 930 euro/m2 . Kontakto 0694040535 . Ju mirepresim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 996 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Te brryli prane materitetit te ri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind