Quantcast

Shitet apartament 1+1 mbrapa Casa Italia-s

 • 71.6 m
Reference Number
RF152248
Title
Shitet apartament 1+1 mbrapa Casa Italia-s
Lot Size
71.6 m
Lot Size
81.6 m
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 81.6 m2.
Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi dhe ka nje zgjidhje te rregullt te ambienteve te brendshme.
Objekti eshte ne faze ndertimi dhe ndodhet mbapa Casa Italia-s, tek kthesa e Kamze, ne nje zone lehtesisht e arrire si me transport publik ashtu edhe me mjet personal.
Per informacione te metejshme ju lutem na kontaktoni ne kete nr. cel: 0692063111
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1798 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind