Quantcast

Shitet apartament 2+1 8 min larg 21 Dhjetorit.

  • 80.3 m
Reference Number
RF951352
Location
State
Albania
Address
Rr. Frosina Plaku mbrapa hotel Mondialit
Contact
0694332338
Title
Shitet apartament 2+1 8 min larg 21 Dhjetorit.
Tipi
2+1
Lot Size
80.3 m
Lot Size
89.1 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti në fjalë është i pozicionuar në katin e tretë. Kjo është një banesë e bollshme, me dy dhoma fjetje, dhe zonë dite të diferencuara nga njëra-tjetra.
Ka orientim të mirë nga lindja, dhe organizmi i kujdesshëm planimetrik i shërben shumë mirë funksionit dhe e bën jetesën në këtë apartament edhe më të mirë.
Nyja sanitare direkt në hyrje të apartamentit është mjaft diskrete dhe nuk ndërhyn në hapësirat e tjera të banesës.
Apartamenti i ëndrrave tuaja!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Frosina Plaku mbrapa hotel Mondialit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind