Quantcast

Super apartament tek Port View!

Reference Number
RF240588
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kryqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Super apartament tek Port View!
Tipi
3+1
Lot Size
132 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne kompleksin me te mire qe po ndertohet ne qytetin e Durresit, me orientim nga jugu dhe lindja. Ka një siperfaqe prej 132.2 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me vetrate xhami me pamje nga deti. Ambjent i gatimit eshte i vecuar dhe i ajrosur. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni me pamje nga deti eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina. Dhoma matrimoniale me siperfaqe 30 m² ka tualet dhe garderobe te brendshme. Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje depo te vogel ne koridor per te ruajtur gjerat qe i perdorni rralle, qe te shmangni rremujejhgn ne shtepine tuaj. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2191 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kryqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind