Quantcast

Super okazion te rr. Frosina Plaku nisur 730€/m2

Reference Number
RF163526
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0695106333
Title
Super okazion te rr. Frosina Plaku nisur 730€/m2
Tipi
1+1
Lot Size
59 m
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Kjo banesë, ndodhet ne katin përdhe të Rezidencës Orion, në lagjen Magnet në Tiranë, dhe si e tillë ka prioritetin e aksesit të sipërfaqes para apartamentit, me mundësi shfrytëzimi si oborr.
Apartamenti është i tipit 1+1, me orientim nga lindja dhe me hapsira të bollshme të kuzhinës, ndenjes dhe dhomës së gjumit.
Gjithashtu edhe nyja sanitare në qoshe, në hyrje të apartamentit është shumë optimal si në hapësirë ashtu dhe në funksionalitet. Është një apartament me dritë dhe me organizim të mirë hapsinor.

Apartamenti është perfekt për ata që e duan natyren.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2852 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind