Quantcast

Tek Port View gjeni apartamentin qe keni enderruar

Reference Number
RF147495
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Tek Port View gjeni apartamentin qe keni enderruar
Tipi
2+1
Lot Size
89 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet ne kompleksin rezidencial "Port View" Durres, me orientim te dyanshem nga jugu, lindja dhe perendimi. Ka një siperfaqe prej 89 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie me vete dhe te ajrosur, ka nje dritare te madhe. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur dhe aksesohet nga dhoma e ndenjes. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2395 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind