Amb Open Space te Kafe Flore (QENDER-Buze Rruge), Qera

€ 450,00 / Month
 • 143 m
Reference Number
RF186965
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Kafe Flora (QENDER)
Contact
0685451010
Additional information
Title
Amb Open Space te Kafe Flore (QENDER-Buze Rruge)
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
43 m
Lot Size
43 m
Condition
E Re
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Me Qera Ambient Open Space i Rikonstruktuar per Cdo Lloj Biznesi afer Kafe Flores ne QENDER (Rr. Mine Peza) Super Lokacion per Biznes | Hapesire e Shfrytezueshme dhe me Ndricim Perfekt me Spote LED | Shtruar me Pllake Cilesore | Fasade Xhami | Dritare Dopio Xham | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q1113

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome
- 1 tualet

- SIP TOTALE:43m
- SIP BRUTO: 43 m
- KATI:1
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat Ekzistues
- Viti I ndertimit: 1990

Karakteristika:

- Pllake Cilesore
- E sapo rregulluar
- 3 min nga Qendra
- Super per cdo lloj bisnesi

- Instalime Elektrike Cilesore te sapo bera
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses direkt me rrugen kryesore

Cmimi: 450 Euro ose 55,000 Leke

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 2 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0685451010
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 63 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kafe Flora (QENDER) , Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind