Quantcast

Ambient Bar / Club me qera

€ 3.000,00
Reference Number
RF571400
Location
State
Albania
Address
Bllok
Contact
0674004727
Additional information
Title
Ambient Bar / Club me qera
Property Type
Bar
Lot Size
350 m
Lot Size
350 m
Condition
E Re
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ambient plotësisht i arreduar për bar/club, me izolim total audio (zhurme) të cilësisë maksimale, sistem kondicionimi e aspirimi gjithashtu të cilësisë së lartë, sistem audio, banak të kompletuar dhe gjithçka tjetër që është e nevojshme për shfrytëzim të menjëhershëm. Lokali është i organizuar në 5 hapësira të ndërlidhura me njëra-tjetrën.

Mundesite e investimit:
1) 100.000 Euro per investimin, me pas 1200 Euro/muaj qera
2) 50.000 Euro per biznesin, me pas 600 Euro/muaj me qera - Ortak ne biznes 50% me 50%
3) 3000 Euro/muaj me qera
*4) Shitet 800.000 Euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3637 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind