Quantcast

Ambient biznesi zyre me qira në Rr. “Ibrahim Rugov

€ 1.200,00
Reference Number
RF110834
Location
State
Albania
Address
Rr. "Ibrahim Rugova"
Contact
0696092993
Additional information
Title
Ambient biznesi zyre me qira në Rr. “Ibrahim Rugov
Property Type
Zyra
Lot Size
85 m
Garage
No
Plan
4
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
Yes
Description
Ambient biznesi zyre me qira në Rr. “Ibrahim Rugova”

Jepet me qira ambient biznesi, zyrë në Rr. “Ibrahim Rugova”. Ambientet ndodhen në një zonë shumë të preferuar për zyra.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 85 m2 dhe është I gjithe një sipërfaqe. Është I përbërë nga një fasadë e madhe xhami.

Ndodhet në katin e katërt të një qendre biznesi.Çmimi 1200 euro/muaj
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 3214 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. "Ibrahim Rugova") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind