Quantcast

Ambient cilesor zyre me qera ne Myslym Shyr, Qera

€ 450,00
 • 1
Reference Number
RF160217
Location
State
Albania
Address
rruga Myslym Shyri
Contact
0673333382
Additional information
Title
Ambient cilesor zyre me qera ne Myslym Shyr
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
63 m
Lot Size
63 m
Condition
E Re
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zyra ndodhet në rrugën Myslym Shyri, shumë prane Gjykates se Larte dhe rruges se Kavajes ne Tirane.
Ajo shtrihet ne një pallat prestigjoz e të sapo ndërtuar, me administrimin e nevojshem, ashensorë, ambiente te gjelberuara, dyqane, etj.
Sipërfaqa prej 63m2 eshte e ndare ne 2 ambiente pune, tualet dhe ballkon.
Ne te jane bere punime ekstra duke filluar nga parketi drurit, dritaret termike dhe mbi te gjitha ngrohja qendrore e tipit inverter.
Pallati ka fasade te ventiluar dhe ofron 5 ashensore te markes Schindler.
Sherben per zyre noterie, studio avokatie e ambiente te tjera sherbimi qe kerkojne nje vend komod.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 539 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Myslym Shyri, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind