Quantcast

Ambient zyre me qera ne zemer te Bllokut, Qera

€ 2.000,00
 • 1
Reference Number
RF167163
Location
State
Albania
Address
rruga Ismail Qemali
Contact
0673333382
Additional information
Title
Ambient zyre me qera ne zemer te Bllokut
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
140 m
Lot Size
140 m
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zyra ndodhet ne rrugen Ismail Qemali, shume prane rruges Vaso Pasha, zona Bllok.
Ambjenti shtrihet ne katin e 1-re te nje ndertese te mirembajtur.
Hapesira prej 140m2 eshte e organizuar ne 1 open space, 2 zyra, kuzhine e vogel, tualet dhe verande.
Zyra ka punime te brendshme cilesore perfshire ketu ndricimin dhe sistemin qendror te ngrohjes ne tavan, parketin etj.
Eshte gjithashtu e pajisur me dollape dhe rafte murale.
Sherben me se miri per zyrat qendrore te kompanise suaj, zyrat e perfaqesise, Dhomat e Tregtise, zyra financjare, studio prestigjoze etj.
Zona mbetet nga me te preferuarat per ambjente zyre.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 734 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Ismail Qemali, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind