Quantcast

Ambient zyre me qira tek Garda, Qera

€ 1.200,00
 • 2
Reference Number
RF189345
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
rruga Ibrahim Rugova, Garda
Contact
0696092993
Additional information
Title
Ambient zyre me qira tek Garda
Property Type
Apartament
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Tipi
3+1
Lot Size
145 m
Lot Size
145 m
Condition
E Perdorur
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
2
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr.“Ibrahim Rugova” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 145m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi ekzistues, buzë rrugës “Ibrahim rugova”, pranë Gardës ë Republikës së Shqipërisë. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambjenti është i ndarë në tre salla, një magazinë, dy tualete, verandë dhe recepsioni në korridorin e hyrjes.
Çmimi 1200 euro/muaj përfshirë dhe taksat

https://www.eliteproperties.al/property/3130/ambient-zyre-me-qira-n%C3%AB-zon%C3%ABn-e-ish-bllokut-n%C3%AB-rr-ibrahim-rugova?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 278 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Ibrahim Rugova, Garda, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind