Quantcast

Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua, Qera

€ 550,00
 • 1
Reference Number
RF120083
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
Tek Lulishtja te Komuna e Parisit
Contact
0694370227
Additional information
Title
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua
Property Type
Apartament
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Tipi
3+1
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Comment for the price
I PaDiskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
Yes
Description
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/muaj!
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese si qendër estetike/dermatologjike, klinikë dentare, laborator analizash, pastrim kimik, palestër dhe zyra me fuksione te tjera.
Ndodhet në katin e parë banim, në brendësi të lulishtes së Komunës së Parisit dhe shumë pranë Klinikës Europiane të Syve.
Organizimi i brendshëm është konceptuar si një klinikë mjeksore dhe i gjithë ambjenti përbëhet nga holli pritës me recepsion, 3 dhoma mjekësh me hapësira të bollshme, një ambjent për laborator analizash dhe një tualet. Gjithashtu janë parashikuar instalime elektrike të posatshme për këtë tipologji aktiviteti dhe furnizimi me linjë elektrike 3-fazore.

Kontaktoni në: ☎️ 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 73 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tek Lulishtja te Komuna e Parisit, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind