Quantcast

Bar-Kafe me qera

€ 1.500,00
Reference Number
RF967998
Location
State
Albania
Address
Ndodhet ne Blv.Gjergj Fishta
Contact
00355692062443
Additional information
Title
Bar-Kafe me qera
Property Type
Bar
Lot Size
130 m
Lot Size
130 m
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Jepet me qera bar-kafe dhe vinoteke i kompletuar ne menyre moderne me sip. 130 m2, verande e shfrytezueshme.Ndodhet ne Blv.Gjergj Fishta. Biznesi shitet me cmim 25.000 eur. Cmimi i qerase 1500 eur/muaj.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4980 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Ndodhet ne Blv.Gjergj Fishta) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind