Durres, jap me qera magazine Kati 1, 2.800 m², Durres

€ 5.600
 • 2800 m
Reference Number
RF887008
Location
State
Albania
Country
Durres
Address
6km larg qytetit te Durresit
Contact
355662567777
Additional information
Title
Durres, jap me qera magazine Kati 1, 2.800 m²
Property Type
Magazine
Çmimi m/2
€ 2
Lot Size
2800 m
Lot Size
2800 m
Condition
E Perdorur
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Zona/Rruga : 6km larg qytetit te Durresit

Jane 2 magazina te bashkangjitura.
Njera magazine eshte 2300m2 ndersa tjetra 500m2.
Lartesia 6m
Cmimi 2€/m2
6km larg qytetit te Durresit

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/...durres/id-0011
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2156 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Durres, 6km larg qytetit te Durresit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind