Quantcast

Dyqan me qera, 350euro, prane shkolles Emin Duraku, Qera

€ 350,00
Reference Number
RF208098
Location
State
Albania
Address
prane shkolles Emin Duraku
Contact
0694273672
Additional information
Title
Dyqan me qera, 350euro, prane shkolles Emin Duraku
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
30 m
Lot Size
30 m
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera dyqan me siperfaqe 30m2.
Ambienti eshte i pershtatshme per cdo lloj biznesi, dhe eshte buze rruge.
Cmimi: 350euro ne muaj
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1165 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , prane shkolles Emin Duraku, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind