Quantcast

Jepen me qera zyra. , Qera

€ 3.800,00
Reference Number
RF184086
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Siri Kodra
Contact
0699595134
Additional information
Title
Jepen me qera zyra.
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Çmimi m/2
€ 3.800,00
Lot Size
530 m
Lot Size
539 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
Yes
Description
Jepet me qera ambient komercial qe eshte shfrytezuar si zyra dhe call center. Ndodhet ne katin 1 te nje ndertimi te ri dhe ka nje fasade nga rruga kryesore qe eshte nje mundesi shume e mire reklamimi per biznesin.Hyrja eshte e vecuar nga hyrja e pallatit. Ambienti ka punime shume te mira si pllakat, hidrosanitaret dhe ka termoizolim ne pjesen e jashtme. Aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente por ekziston edhe mundesia e krijimit te nje open space te madh. Ne cmim eshte i perfshire edhe tatimi prej 15%.Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 111 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Siri Kodra , Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind