Quantcast

Jepet ambient biznesi me qera, s. Dinamo !!!

€ 1.300,00
Reference Number
RF777944
Location
State
Albania
Address
Prane Stadiumit Dinamo
Contact
0694273672
Additional information
Title
Jepet ambient biznesi me qera, s. Dinamo !!!
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
200 m
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet ambient biznesi me qera, prane stadiumit Dinamo!!
Ambienti ka siperfaqe te brendshme rreth 130m2 dhe te jashtme rreth 150m2.
I pershtatshem per bar, restorant dhe sidomos restorant peshku!!
Cmimi: 1300Euro/muaj
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069 42 73 672.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1008 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Stadiumit Dinamo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind