Quantcast

Jepet me qera

€ 2.000,00
Reference Number
RF545048
Location
State
Albania
Address
Prane Inxhinierise se Ndertimit
Contact
0682031526
Additional information
Title
Jepet me qera
Property Type
Zyra
Tipi
3+1
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Condition
E Perdorur
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Zona/Rruga : Perballe Inxhinierise se Ndertimit

Jepet me qera ambjent ne kat 1 ,te nje pallati egzistues,prane Inxhinierise ,me siperfaqe te brendshme 110 m2,dhe 200 m2 rrethim,me 4 dhoma,jepet per lokal,biznes,etj,cmimi 2000 euro.

Cel. : 0682031526
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2760 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Inxhinierise se Ndertimit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind