Quantcast

Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro , Qera

€ 600,00
 • 1
Reference Number
RF173561
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Myslym Shyri
Contact
0693741078
Additional information
Title
Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
75 m
Lot Size
75 m
Condition
E Perdorur
Toilets
1
Garage
Yes
Plan
3
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me Qera| Ambient biznesi 75 m2, 600 euro tek Myslym Shyri! Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Gjithashtu ka dhe nje garazh me vlere 50 euro. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte i pershtatshem per zyra avokatie, noteri, agjensi turistike, etj. Eshte i organizuar ne dy ambiente dhe recepsioni. Per nej vizit ne prone kontaktoni Aniten : 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 159 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Myslym Shyri, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind