Quantcast

Jepet me qera ambient biznesi, Qera

€ 1.000,00
Reference Number
RF199788
Location
State
Albania
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0694030502
Additional information
Title
Jepet me qera ambient biznesi
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
270 m
Lot Size
270 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 270m2, 118 m2 brenda dhe 152 m2 pjesa e verandes. Eshte ne nje pallat te ri, i paperdorur asnjehere. Kati 1. Cmimi: 1000 Euro/muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 137 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Kavajes, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind