Quantcast

Jepet me qera ambient komercial tek 'Rruga e Bogda, Qera

€ 400,00
 • 1
Reference Number
RF112691
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga e Bogdaneve
Contact
0694020500
Additional information
Title
Jepet me qera ambient komercial tek 'Rruga e Bogda
Property Type
Apartament
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
44,6 m
Lot Size
44,6 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe te brendshme 44,6 m2 dhe fasade te jashtme 6m2 tek 'Rruga e Bogdaneve', shume prane 'Rruges se Kavajes'. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , ofron mundesi reklamimi te biznesit pasi ka fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet, ka fluks te larte kalimtaresh dhe ofron akses me rruget kryesore si Rr.Durresit, Rr.Kavajes etj. Ne cmim nuk eshte perfshire tatimi mbi burim 15%. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 164 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Bogdaneve, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind