Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT NE QENDER TE TIRANES, Qera

€ 1.200,00
Reference Number
RF196305
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
prane 15 katshit
Contact
0694273672
Additional information
Title
JEPET ME QERA AMBIENT NE QENDER TE TIRANES
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
150 m
Lot Size
151 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me Qera ambient ne qender te Tiranes,tek 15 katshi,buze rruges kryesore.
Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka pamje nga rruga.
Pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte me cilesori i zones.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra,klinike dentare etj.
Siperfaqja eshte 150m2.
Cmimi i Qerase eshte 1200 euro.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 138 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, prane 15 katshit, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind