Quantcast

Jepet me qera ambient per zyre tek "Sheshi Wi, Qera

€ 300,00
 • 1
Reference Number
RF436320
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Sheshi Willson
Contact
0694020500
Additional information
Title
Jepet me qera ambient per zyre tek "Sheshi Wi
Property Type
Apartament
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
72 m
Lot Size
72 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera ambient per zyra tek Sheshi Willson. Ka nje siperfaqe prej 71.5m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma, tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ne cmim nuk eshte i perfshire tatimi prej 15%.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 173 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Sheshi Willson , Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind