Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT PERBALLE BANKES SE SHTETIT, Qera

€ 400,00
Reference Number
RF140900
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PERBALLE BANKES SE SHTETIT
Contact
0682017333
Additional information
Title
JEPET ME QERA AMBIENT PERBALLE BANKES SE SHTETIT
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
80 m
Lot Size
80 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me QERA ambient ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE perballe BANKES SE SHTETIT ose ndryshe tek DOLLARI dhe ndodhet ne katin e 4.
Ambienti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ka pamje nga BANKA E SHTETIT.
Ambienti eshte i pershtatshem per klinike dentare,zyre marketingu,avokatie etj.
Siperfaqja eshte 80m2.
Cmimi i QERASE eshte 400 euro ne MUAJ.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 171 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PERBALLE BANKES SE SHTETIT, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind