Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT '', Qera

Lek 40.000,00
Reference Number
RF281525
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT
Contact
0682017333
Additional information
Title
JEPET ME QERA AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT ''
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
40 m
Lot Size
40 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me Qera Ambient Biznesi KATI 0 ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Ish Universitetit te New Yorkut ne zonen e KOMUNES SE PARISIT.
Ambienti jepet vetem per FARMACI pasi i ploteson te gjitha kushtet dhe nuk ka farmaci afer ambientit.
Siperfaqja eshte 40m2.
Cmimi i Qerase eshte 40.000 Lek ne Muaj.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 31 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind