JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI- KIKA 2, Qera

€ 450,00 / Month
 • 130 m
Reference Number
RF105857
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
KOMUNA E PARISIT
Contact
0672062729
Additional information
Title
JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI- KIKA 2
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Çmimi m/2
€ 450,00
Lot Size
130 m
Lot Size
130 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Ambjenti është I përshtatshëm për zyra shërbimi, ka funksionuar kryesisht për kompani ndërtimi si dhe marketing online. Ka një sipërfaqe prej 130m2, hapësirë e bollshme dhe plot dritë.
Cmimi 450 €/ muaj/ i diskutueshëm
Për më shumë informacion na kontaktoni në:
Tel fiks: ☎044518285,
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 53 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, KOMUNA E PARISIT , Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind